Support Neoarte

Festiwal NeoArte Syntezator Sztuki jest oddolną inicjatywą stworzoną przez pasjonatów muzyki i sztuki współczesnej. Trzon naszej ekipy stanowią członkowie kwartetu smyczkowego NeoQuartet. Od zawsze działaliśmy zgodnie z filozofią „weź sprawy w swoje ręce”, co może ładniej określane jest w języku angielskim do it yourself!

To co nas napędza, daje codzienną motywację do pracy, to wpływanie na otaczającą nas rzeczywistość poprzez pokazywanie widzom twórczości, z którą nie mają możliwości spotkać się w mediach głównego nurtu. Wyrywanie widza z pęt wcześniejszych doświadczeń, umożliwienie kontaktu ze sztuką, może nie łatwą w odbiorze, lecz niezwykle kreatywną i inspirującą.

Ekipa NeoArte to muzycy, aktorzy, graficy, specjaliści od promocji, słowem: liczne i bardzo kreatywne towarzystwo. Uwielbiamy to, co robimy, nakręca nas to i cieszymy się kiedy widzimy pozytywne efekty naszych działań. Praca nad festiwalem to całoroczne zajęcie. Najpierw powstaje ogólna koncepcja kolejnej edycji, potem zbieramy fundusze, wreszcie zaczynamy proces produkcji imprezy. To wszystko generuje koszty, które często przewyższają to co pozyskaliśmy z instytucjonalnych dotacji.

Dlatego też każde indywidualne wsparcie jest dla nas bardzo ważne.

Jeśli chcesz nas wesprzeć jesteśmy na to otwarci i są z tego konkretne korzyści:

N

I pakiet

VIP Karnet na cała edycję festiwalu
– wejście na wszystkie koncerty i wydarzenia

N

II pakiet

VIP Karnet na cała edycję festiwalu
– wejście na wszystkie koncerty i wydarzenia plus wejście na wszystkie koncerty NeoQuartet (na całym świecie) przez rok

N

III pakiet

Prywatny, 30 minutowy koncert NeoQuartet, specjalnie dla Ciebie